Takovej úvod aneb Info o mě

4. června 2012 v 19:30 | Angie |  Moje kecy
Ehm, takže ahoj...
takže jsem znovu začala s blogařením... někteří z vás mě asi neznají, takže s blogařením jsem skončila asi před dvěmi/třemi lety a dneska mě napadlo, že by možná bylo fajn znovu začít.
O čem by tak můj blog mohl být? No, upřímně myslím, že prostě o tom, co mě zaujme a co mám ráda (popřípadě si na někoho pořádně zanadávám).


No a asi bych o sobě něco měla říct, že?
Jmenuji se Anna, ale upřímně bych byla rači, kdybyste mi říkali Angelo nebo Angie - to je prostě moje vysněný jméno, který mám ráda. Je mi sedmnáct a bydlím v takovém zapadákově, který ani nestojí za zmínku :D
Přímo miluju hudbu, vážně. Nedokážu si představit, že bych bez ní dokázala žít. A poslouchám úplně všechno. Od tvrdého rocku, po disco. (Jenom mě, prosím, ušetřete dechovek!) Mezi mé oblíbené interprety patří asi P!nk, Katy Perry, Lady GaGa (jí jako osobnost vážně nemusím, ale její písničky jsou úžasný), Pitbull, Skillet a LMFAO, ale poslouchám toho jetě mnohem víc.
Strašně ráda si shlédnu nějaký dobrý film nebo seriál. Stejně jako u hudby platí, že mám ráda tak trochu od všeho - dokonce bych shlédla i nějaký romanťák, pokud by měl nějakou hlavu a patu. Mezi mé oblíbené filmy patří Saw, Na vlásku, Warrior (k vystižení tři slova - Tom a Hardy a srdcervoucí!), Zombieland a pak téměř všechny film ze série Avengers, největší pecka je ovšem Avengers samotný, při tom jsem byla úplně ve fanouškovském nebi! Tolik chemie mezi všemi postavami! Ze seriálů mám ráda Hru o trůny, Supernatural (Lovci duchů), The Walking Dead, TBBT (The Big Bang Theory).
Další věc o mě je, že ráda čtu. Vážně miluju čtení! Dřív jsem hodně četla knížky, ale dneska si upřímně přečtu něco spíš na počítači. Ne proto, že bych nechtěla číst knihy, co mám, ale prostě už mám přečtenou celou knihovnu a také z důvodu, který uvedu ještě.
Jsem velký zastánce gayů a lesbiček. Myslím, že by měli mít stejná práva a mělo by s nimi být stejně zacházeno, jako s kterýmkoli jiným člověkem. A pokud máte nějaký problém hlavně s gayi, upřímně vám doporučuji ihned odejít z mých stránek, protože já miluji yaoi, slash... říkejte tomu jak chce... prostě sex mezi dvěma chlapy. Právě proto si teď spíše čtu povídky na netu, protože knih se slashem je žalostně málo. Můj OTP (neboli One True Pairing/dalo by se to přeložit jako nejoblíbenější pár) je pro mě pravděpodobně Tony Stark a Loki (FrostIron jak jsem se dozvěděla na netu je jejich oficiální jméno) z Avengers. K tomu, že je mezi nimi chemie, jsem dospěla ještě předtím, než vyšel film Avengers a onen film mě v tom pouze utvrdil.
Anime - další velké téma. Dříve jsem na něm byla strašně ulítlá, ale nyní už bohužel tolik ne. Zbožňovala jsem Naruta (než se ze Sasukeho stal totální kretén) a dívala jsem se na celou škálu anime. Nyní už jen občas shlédnu Bleach nebo One Piece.
A k tomu čtení ještě něco - ráda píšu. Zkoušela jsem už napsat několik knih (většinou je prostě rozepíšu) a nebo povídek. Přemýšlela jsem, že bych jich možná i pár přeložila z angličtiny (Ne nemyslete si, že má angličtina je tak pokročilá, abych si jen tak mohla v klidu něco číst - zlatej Google Překladač!).
Ráda se kouknu na nějaké obrázky a jsem si jistá, že jich sem také pár dám, až se tady trochu rozhlédnu.
To více méně souvisí s další... ehm... věcí, kterou mám ráda. A tou jsou chlapy. Samozřejmě je nepovažuji za věc a nejsem žádná holka lehce k mání... prostě se ráda kouknu na nějaké sexy tělo. Myslím, že to je naprosto normální *předstírá, že není úchyl, za který jí všichni její dlouholetí známí označují*
Chci vás všechny potencionální návštěvníky upozornit, že na všechny věci, které zde budou publikovány mám svůj vlastní názor a ten nehodlám měnit. Nechci, aby zde někdo používal příliš vulgární výrazy, protože se mi to protiví a také doufám, že vy budete respektovat můj názor jako já váš.
No, myslím, že to je určitě víc než dost. Doufám, že každý návštěvník tohoto blogu si tento úvodní článek přečte.
Pokud jste se dostali až sem se čtením, jste vážně dobrý XD :D
To by bylo tak všechno pro dnešek. Tak snad někdy příště... :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 •Pet!nka• •Pet!nka• | Web | 5. června 2012 v 19:52 | Reagovat

Puso - nikoho nepřesvědčíš - seš úchyl :D:D:D:D

2 Angie Angie | Web | 5. června 2012 v 20:13 | Reagovat

[1]: Já nejsem úchyl! Jsem jenom.. otevřená novým věcem! XD

3 •Pet!nka• •Pet!nka• | Web | 5. června 2012 v 20:17 | Reagovat

[2]: = úchyl

4 Joker Joker | Web | 5. června 2012 v 22:03 | Reagovat

pěknej blog

5 Alberthok Alberthok | E-mail | Web | 7. června 2018 v 22:04 | Reagovat

The prostate gland is a vital portion of a male's reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate gland is found just while watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really miserable and inconvenient for that patient as his urinary product is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.

Prostate infection, also known as prostatitis, is among the most common prostate-related problem in men younger than 55 years old. Infections in the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of all forms of prostate infection. It is due to bacteria perfectly located at the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition associated with a particular defect inside gland as well as the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be caused by trauma to the urinary tract or by infections from the rest from the body. A patient may experience testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it can be treated by removal in the prostate defect followed by the employment antibiotics and NSAIDs to treat the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not to ascertain the causes of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other think that intensive exercise and lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective diet is important. These are some of the actions you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for health and wellness and it will also keep your urinary track clean.

2. Some studies advise that a number of ejaculations weekly will help to prevent cancer of the prostate.

3. Eat pork in moderation. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef weekly will raise the likelihood of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most crucial measure to adopt to make certain a wholesome prostate is usually to opt for regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you ought to opt for prostate examination at least once 12 months.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama